İmalathanemiz

Kalitemiz “Kontrol” Altında

Marmaris Büfe 1964 olarak sizlerle en kaliteli ve özgün lezzetleri buluşturuyoruz. Söylemlerimizi ise sahip olduğumuz kalite belgeleri ile doğruluyoruz.

Türkiye’de ilk ruhsalı imalathaneye sahip olan yerli fast food markasıyız ve ürünlerimizi Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et – Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak 12 derecelik ortamda; veteriner ve gıda mühendisleri kontrolünde imal ediyoruz.

İmalatta kullandığımız tüm ürünleri haftalık olarak laboratuvar ortamında analiz ettiriyor; sizlere Marmaris Büfe 1964 kalitesini kesintisiz sunabilmek için bayilerimizi veteriner hekim ve gıda mühendislerinin yer aldığı bir ekiple denetleyip gerekli hallerde cezai yaptırımlar uyguluyoruz.

İşletmemiz TR34 – 0246 işletme onay numarası ile hizmet vermekte ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

İşletmemiz TS 13001- HACCP Belgesi ile Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını sağlamakta olup, TS EN ISO 22000-2018 Gida güvenliği, TS EN ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 10002-2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve TS OIC/SMIIC Helal Gıda Uygunluk Sertifikası’na sahiptir.

Marmaris Büfe 1964 olarak yurt içine ve yurt dışına franchise veriyoruz.

Marmaris Büfe 1964 değerlerini benimseyen, gıda güvenliğinin önemine inanan ve bayilik için gerekli şartları karşılayan yatırımcılarımız aracılığı ile sizlerle birçok farklı noktada buluşmaya devam ediyoruz
www.marmarisbufeimalat.com

Ürün Enerji Değerleri Şeması