Hakkımızda

Marmaris Büfe Hakkımızda yazısı

Hakkımızda

Marmaris Büfe 1964

1964 yılında küçük bir dükkanla sizlerle buluştuk; bugün ise kocaman bir aile olarak yolumuza devam ediyoruz.

Her zaman en kaliteli malzemelerle en özgün lezzetleri üretiyor; gıda güvenliğini koruyarak önce “sağlık” demeyi sürdürüyoruz.

Marmaris Büfe 1964 olarak size sunduğumuz tüm lezzet çeşitlerimizi T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından onaylı imalathanemizde üretiyor; ürünlerimizi gıda mühendislerimize ve veterinerlerimize denetleterek sürdürülebilir kalite felsefesini benimsiyoruz.

Marmaris Büfe 1964 lezzetlerinin keyfini güvenle çıkarmanız için ürünlerimizde kesinlikle GDO’lu malzemeler kullanmıyoruz!

El değmeden ürettiğimiz tüm ürünlerimizle genç nesillere HİJYENİK, TAZE ve GÜVENİLİR lezzetleri sunuyoruz.

Geçmişimizden aldığımız güce dayanıyor, değerlerimizi koruyor ve kalitemizi arttırmak adına durmadan çalışıyoruz.
Tam da bu yüzden “İSİMLER TAKLİT EDİLİR, LEZZETLER ASLA!” sloganımızın hakkını gururla veriyoruz.

Marmaris Büfe
Dünyanın 3 Kıtasında!

Marmaris Büfe, henüz büfe kavramının bile tam olarak bilinmediği 1964 yılında; sıcak ortamı ve fark yaratan özgün lezzetleriyle hizmete başladı. Nihat ve Mehmet Sargın kardeşlerin Taksim Cumhuriyet Caddesi’nde açtıkları Marmaris Büfe’nin zaman içinde; tiyatrodan politikaya, sinemadan iş dünyasına kadar birçok farklı profilden müdavimleri oluştu. Yalnızca ünlü simalar değil, her kesimden insan aradığı lezzetle buluşmak için Marmaris Büfe’ye koştu.

Marmaris Büfe lezzetlerine gösterilen ilgi ve bağlılık zamanla o kadar arttı ki; açılan birçok büfe “Marmaris” markasını kullanmaya başladı. Taklit edilmek güzel; ancak bu isim yalnızca Taksim Cumhuriyet Caddesi’ndeki orijinal Marmaris Büfe’ye ait olduğu için gerekli girişimlere başlandı ve “gerçek” lezzet koruma altına alındı.

Çünkü Marmaris Büfe; dilli kaşarlı, biftekli kaşarlı, çikolatalı muzlu tost çeşitleriyle; yengen, ıslak hamburger, atom ve karışık süper kokteyl gibi orijinal lezzetleriyle tam 54 yıldır Taksim Cumhuriyet Caddesi’nin kalbi konumundaydı. Korunması istenen yalnızca Marmaris Büfe markası değil; o markayla bütünleşen lezzetlerin farkıydı.

Zaman akmaya devam etti; Marmaris Büfe 1964 kaliteden taviz vermeyen felsefesiyle her geçen gün daha çok kişi tarafından benimsendi. Bayileri ile daha çok noktada müdavimleri ile buluşmaya başladı ve üretim süreçlerini ayırt edici şekilde geliştirdi.

“Hiçbir başarı tesadüf değildir” mottosu Marmaris Büfe 1964’e kıtalar aştırdı. Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinde açılan Marmaris Büfe 1964 şubesi ile Türk damak tadının en leziz ürünleri dünyaya tanıtıldı.

Bugün Marmaris Büfe, yeni kurumsal kimliği ve büfe-cafe konsepti ile Türkiye’nin ilk global fast-food markası olma unvanını taşıyor. Şimdilik dünyanın 3 kıtasında faaliyet gösteriyor, 7 kıta hedefini gerçekleştirmek için de gün saymayı sürdürüyor.

Hamburger
Atıştırmalıklar
Tavuk
Salatalar
Tatlılar
İçecekler
Tüm Menüyü Gör

Kalitemiz “Kontrol” Altında

Marmaris Büfe 1964 olarak sizlerle en kaliteli ve özgün lezzetleri buluşturuyoruz. Söylemlerimizi ise sahip olduğumuz kalite belgeleri ile doğruluyoruz.

Türkiye’de ilk ruhsalı imalathaneye sahip olan yerli fast food markasıyız ve ürünlerimizi Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et – Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak 12 derecelik ortamda; veteriner ve gıda mühendisleri kontrolünde imal ediyoruz.

İmalatta kullandığımız tüm ürünleri haftalık olarak laboratuvar ortamında analiz ettiriyor; sizlere Marmaris Büfe 1964 kalitesini kesintisiz sunabilmek için bayilerimizi veteriner hekim ve gıda mühendislerinin yer aldığı bir ekiple denetleyip gerekli hallerde cezai yaptırımlar uyguluyoruz.

about-image

İşletmemiz TR34 – 0246 işletme onay numarası ile hizmet vermekte ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

TS 13001- HACCP Belgesi ile Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını sağlamakta olup, TS EN ISO 22000-2018 Gida güvenliği, TS EN ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 10002-2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve TS OIC/SMIIC Helal Gıda Uygunluk Sertifikası’na sahiptir.

Yola devam etmemiz için birçok neden var; lezzet noktalarımızı arttırmak için şirket felsefemizi benimseyen yatırımcılara franchise vermeyi sürdürüyoruz. Sizlere daha çok noktada üstün kalitemizle hizmet vermeye; güvenle yemek yiyebileceğiniz Marmaris Büfe 1964 işletmelerini arttırmaya ve önce sağlığınızı düşünmeye devam ediyoruz.