Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1964 yılından bu yana sıcak, samimi ortamı ve bilinen tescilli lezzetlerimizle markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere şubelerimizle hizmetinizdeyiz.

“İsimler Taklit edilir,Lezzetler asla!”

Türk Patent Enstitüsü’nden marka tescil belgesini alarak büyüme serüvenine başlayan Marmaris Büfe, tüketiciye daha kaliteli hizmet sunmak üzere yaptığı yatırımlarla geliştirdiği T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onaylı imalathanesiyle lezzetli ürünlerini günümüze taşımaktadır. Ürünlerimiz kendi imalatımız olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Özellikle son günlerde gündemde olan sağlığımızı tehdit edici GDO’LU ÜRÜNLER İŞLETMELERİMİZDE KESİNLİKLE KULLANILMAMAKTADIR. İmalathanemizde bulunan veteriner ve gıda mühendisleri tarafından ürünlerimiz sistemli bir şekilde kontrol edilmektedir. Tüketiciye sağlıklı, hijyenik, taze ürünler sunmak ve böylece genç nesillerimizin sağlıklı gıdalarla beslenmesine yardımcı olmak bizi diğer markalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

Hedef

Marmaris Büfe işletmeleri olarak, senelerin verdiği deneyimimizle tam donanımlı, uluslararası standartlara uygun markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere hizmetinizdeyiz. Hedefimiz ‘Marmaris Büfe 1964’ markasını yeni nesil personelimizle hak ettiği şekilde tanıtarak saygın dünya markaları arasına taşımaktır.

Dünden Bugüne Çoğalan Lezzet

Tüketici ile markamız arasında oluşan bağ 1960’lı yıllara dayanıyor. İlk olarak Taksim Cumhuriyet caddesinde açılan Marmaris Büfe, büfe kavramının bile henüz tam olarak bilinmediği zamanlarda hizmet vermeye başlamış, zamanla tiyatrodan politikaya, sinemadan iş dünyasına bir çok ünlü ismin ve farklı kesimlerden insanların uğrak mekanı olmuştur. Müdavimlerimizin çocukluktan bu yana aileleri ile birlikte geldikleri sıcak, samimi bir ortamda lezzetli sıcak sandviçler yedikleri mutlu anlar hala hatıralarında. Marmaris Büfe’yi yaşatan tüketiciler hep o samimi ortamı hatırlıyor. Bunu sürdürebilmek en büyük gayemiz.
Günümüzde Marmaris Büfe çatısı altında 50’nin üzerinde şubesi mevcuttur. Tanınmış bir Fast Food Markası olarak tescilli ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi artık Franchising fırsatlarıyla da hizmetinize sunuyoruz.
Marmaris Büfe lezzetleri çok yakın zamanda her eve ambalajlı olarak da girmeye başlayacak. Tadımızı sevenler isterlerse zincir mağazalardan isterlerse şubelerimizden kg ile ürünlerimizi alabilecekler.

Kalite ‘Kontrol’ Altında

Türkiye’de ilk defa ruhsatlı imalathaneye sahip fast food markası olan Marmaris Büfe İşletmeleri, ürünlerini Türk Gıda Kodeksi’ne ve Et-Et ürünleri tebliğine uygun olarak 12 derecelik ortamda ve veteriner ve gıda mühendisi kontrolünde imal etmektedir. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü TR34 – 0246 işletme onay numarası ile ve hizmek vermekte oluğ rutin olarak denetlenmektedir. TS EN ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği, En ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi’ne ve Helal Sertifikası’na sahibiz. Son olarak ISO 10002-2004 Müşteri memnuniyeti belgesini almıştır. İmalatta kullandığımız tüm ürünler, haftalık olarak, laboratuar ortamında analiz edilmektedir. Bayilerimiz, veteriner hekim ve gıda mühendisimiz önderliğinde oluşturulan bir ekiple uygunluğu denetlenmekte, gerekli hallerde cezai yaptırımlar uygulanmaktadır