HAKKIMIZDA
“İsimler Taklit edilir,Lezzetler asla!”

1964 yılından bu yana sıcak, samimi ortamı ve bilinen tescilli lezzetlerimizle markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere şubelerimizle hizmetinizdeyiz.

Türk Patent Enstitüsü’nden marka tescil belgesini alarak büyüme serüvenine başlayan Marmaris Büfe, tüketiciye daha kaliteli hizmet sunmak üzere yaptığı yatırımlarla geliştirdiği T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onaylı imalathanesiyle lezzetli ürünlerini günümüze taşımaktadır.
Ürünlerimiz kendi imalatımız olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Özellikle son günlerde gündemde olan sağlığımızı tehdit edici GDO’LU ÜRÜNLER İŞLETMELERİMİZDE KESİNLİKLE KULLANILMAMAKTADIR.

İmalathanemizde bulunan veteriner ve gıda mühendisleri tarafından ürünlerimiz sistemli bir şekilde kontrol edilmektedir. Tüketiciye sağlıklı, hijyenik, taze ürünler sunmak ve böylece genç nesillerimizin sağlıklı gıdalarla beslenmesine yardımcı olmak bizi diğer markalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

Bizden Haberler
Yazılı Basında Hakkımızda Çıkan Haberlere Buradan Kolayca Bakabilirsiniz.
ShowTürk 2018 Marmaris Büfe 1964
Türkiye’de ilk defa ruhsatlı imalathaneye sahip olan dünya markası marmaris büfe 1964 işletmeleri showtürk Gökhan Yalçın ağırladı..
Şube Toplantısı
Marmaris Büfe 1964 Yönetim Kurulu ve Şubeler ile 14.11.2017 Salı Saat 15:00 – 18:00 arası 2018 yılı için menü ve mimarı projeleri hakkında yıl sonu toplantı yapmıştır.
Leyla tost’un mucidi
Ünlülerin uğrak yeri ‘Marmaris Büfe’ler mantar gibi çoğalıyor. Ancak 100 civarındaki şubeden sadece 50’si gerçek! Marmaris Büfe’nin kurucusu Sargın ailesi, taklitlerden korunabilmek için ‘tanınmış marka’ unvanı alıyor…  İSTANBUL sanki büfe cenneti! 3 binin üzerinde büfenin yarattığı yıllık cironun 2 milyar lirayı aştığı tahmin ediliyor. Büfeciler Odası’na kayıtlı olarak faaliyet gösteren büfe...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Genel Müdürlük Adresmizdir Siparişlerinizi Lütfen Şubelerimize Veriniz.
Genel Müdürlük - Tantavi Mahallesi Estergon Cad. Sur Yapı Exen Rezidans F Blok 23/276 Ümraniye/İSTANBUL
info@marmarisbufe.com.tr
+90 532 169 00 53
+90 216 411 02 66